Vanspor şampiyonluğu kutladı

Haber Merkezi

Şampiyonluk sevinci yaşayan kırmızı-siyahlı taraftarlar geceye yoğun ilgi gösterirken, protokolde de AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, ASKF Başkanı Ramazan Kıvanç ile iş insanı Zahir Kandaşoğlu yer aldı.

Kulüp Başkanı Servet Yenitürk, Teknik Direktör Hasan Erkin Şimşir ve futbolcular seremoni öncesi taraftarları selamlarken, taraftarlar da sık sık, Kulüp Başkanı Servet Yenitürk, Teknik Direktör Hasan Erkin Şimşir ve futbolcular için tezahüratlarda bulundu.

Daha sonra taraftarlar, ‘İşte taraftar, işte şampiyon’ tezahüratları yaparken, takım kaptanı Salih Şenbaş ve Serdar Cansu, meşaleler ve konfetiler eşliğinde şampiyonluk kupasını kaldırdı.

Kupanın kaldırılmasının ardından tüm takım ve teknik heyet şampiyonluk kupasıyla fotoğraf çektirdi.

Seremoninin ardından Vanlı sanatçılar Hüsamettin Bucak, Sıla Naz, Mehmet Öndül ve Fatih Şirazi sahne aldı.

Gecenin geç saatlerine kadar devam eden kutlamada sanatçıların söylediği bir birinden güzel şarkılarla, kırmızı-siyahlı taraftarlar şampiyonluğun tadını çıkardı.

Bir konuşma yapan Kulüp Başkanı Servet Yenitürk, şunları söyledi:

“Zorlu bir süreci aşıp play-off’u şampiyon olarak tamamladı. Kente bu coşkuyu yaşattığımı için çok mutluyuz.  Söz verdik, sözümüzü tuttuk. Van Büyükşehir Belediyespor için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Şampiyonluk sevincimizi bizimle paylaşan siz değerli Van halkına ve taraftarlarımıza, basınımıza teşekkür ediyorum”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close