Van’ın ‘aylık sağlık durumu’ değerlendirildi

HABER MERKEZİ

Van İl Sağlık Müdürlüğü tarafından, ‘Kamu Hastaneleri Aylık Değerlendirme Toplantısı’ gerçekleştirildi.

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu başkanlığında yapılan toplantıya, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Bahadır Öndeş, Sağlık Hizmetleri Başkanı, Dr. Âdem Ergioğuz Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dt. Şebnem Kartal, Destek Hizmetleri Başkanı Ahmet Tüfekçioğlu ile Başkan yardımcıları ve Kamu Hastaneleri Başhekimleri katıldı.

Sağlık Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamaya göre, toplantıda, Van ilinde  verilen sağlık hizmetlerini daha kaliteli ve verimli hale getirebilmesi için neler yapılabileceği konuşuldu.

İl Müdürü  Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, İlimizde sağlık alanında yürütülen çalışmalar hakkında Başkan ve Başkan Yardımcıları Kamu Hastaneleri Başhekimleri ile bir araya gelerek eksikler ve yapılacak olan projelerin detayları konuşuldu.

Sağlıkta istatistikler ve rakamlardan çok vatandaşın memnuniyetine önem verdiğini belirten İl Müdürü  Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu, “Sağlıkta Talepleri biliyoruz ve hızlı adımlar atıp çözüme kavuşturacağız.” dedi.

Sünnetçioğlu, “İdareciler olarak amacımız sağlık tesislerimize müracaat eden vatandaşlarımızın memnuniyetini arttırmakla birlikte sağlık personelimize de kaliteli ve son teknolojiyle donanımlı cihazlarla en iyi şekilde çalışma imkânları verilmelidir” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close