Özgökçe Ertan: Art niyetli paylaşımlar var!

HABER MERKEZİ

Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Bedia Özgökçe Ertan, belediye çalışmalarıyla ilgili sosyal medyada sahte hesaplarla art niyetli paylaşımlar yapıldığını, bu gibi hesaplara itibar edilmemesi gerektiğini söyledi.

Sosyal medya hesabı üzerinde açıklama yapan Özgökçe Ertan, “Kentin temizlik işleri özellikle aksatılmamış durumdadır. Çalışmalarımız gece gündüz demeden devam etmektedir. Hal böyle iken özellikle belediyemizi hedef gösteren kimi çevrelerin gerçeğe aykırı ve kötü niyet barındıran paylaşımlarını da takip ediyoruz. Sosyal medya platformlarında sahte hesaplarla yapılan paylaşımları da takip ederek ve yazılanın nihayetinde bir şikâyet olduğu gerçeğinden hareketle bahsedilen yerlerin kontrolü ve denetimleri aksatılmadan gerçekleştirilmektedir” dedi.

İtibar edilmesin!

Şikâyetleri önemsediklerini ancak bu tür hesaplara itibar edilmemesi gerektiğini belirten Özgökçe Ertan, “Van Büyükşehir Belediyesi olarak kurumumuzu ve şahsımızı karalayan bu gibi hesaplara itibar etmeden ancak hizmetin aksamasına yönelik en ufak şüphe içeren her türlü şikâyeti de yerinde kontrol ederek denetimlerimizi sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.” ifadesini kullandı.

Toplam 2 yorum yapılmış.;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close