nucevan.com Yan Logo
Haber Detayı
10 Mayıs 2019 - Cuma 19:02
 
VEDAŞ'tan 'İş Sağlığı ve Güvenliği' eğitimi
Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde elektrik dağıtım hizmeti veren Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ), 4-10 Mayıs İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Haftası kapsamında Muş İli Hasköy Çok Programlı Lisesi öğrencileri ile buluştu.
EĞİTİM Haberi
VEDAŞ'tan 'İş Sağlığı ve Güvenliği' eğitimi

Önceki yıllarda, kurdukları tiyatro ekibiyle İSG konularında farkındalık oluşturan VEDAŞ, bu yıl da okulları ziyaret ederek iş sağlığı ve güvenliği alanındaki eğitimlerini sürdürüyor.
 
Konu hakkında açıklama yapan VEDAŞ Şirket Müdürü Emrullah Okuducu, şunları söyledi:
 
“VEDAŞ ailesi olarak İSG kurallarını tüm çalışanlarımızda kalıcı davranış haline getirmek için düzenli eğitimlerimizi ve saha denetimlerimizi sürdürüyoruz.  İSG bilincinin erken yaşta oluşması için de okullara giderek öğrencilerimizle buluşuyor onlara eğitimler veriyoruz. Öğrencilerimizin eğitimlerimize ilgisi gelecek adına bizleri umutlandırıyor”
 
Okul Müdürü Ebru Gülperen Yıldırım da, “İş güvenliği konusunda farkındalık oluşturmak adına çok faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Öğrencilerimizin etkin ve meraklı katılımları da mutluluk verici. Bizlere bu imkânı sunan VEDAŞ ailesine ve eğitim veren Şenol Büte’ye teşekkür ederim” diye konuştu.
 
Nûçevan Haber Merkezi
Kaynak: Editör: Evrem AKDAĞ
Etiketler: VEDAŞ'tan, 'İş, Sağlığı, ve, Güvenliği', eğitimi,
Bu habere tepkiniz:
Yorumlar
Haber Yazılımı