nucevan.com Yan Logo
Haber Detayı
17 Nisan 2019 - Çarşamba 14:47
 
Van'ın Gelecekteki Turizm Trendleri
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu tarafından, Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında, "Van'ın Gelecekteki Turizm Trendleri" konulu bir panel düzenlendi.
EĞİTİM Haberi
Van'ın Gelecekteki Turizm Trendleri

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen panelin açılışında konuşan Turizm İl Müdürü Muzaffer Aktuğ, programın hazırlanmasında emeği gecen Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksek Okul Müdürü Prof. Dr. Faruk Alaeddinoğlu'na teşekkür etti.
 
Hafta nedeniyle birçok etkinlik düzenlediklerini belirten ve “Van'ın 4 mevsim turizme uygun ve modern bir şehir olduğunu” söyleyen Aktuğ,  daha sonra da Van'ın  tanıtım filmini katılımcılara izletti.
 
YYÜ Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksek Okul Müdürü Prof. Dr. Faruk Alaeddinoğlu da, hafta nedeniyle Van'da hazırlanan etkinliğe üniversite olarak düzenledikleri panel ile destek verdiklerini belirterek, "Van gezilip görülmesi gereken önemli bir turizm kentidir. Van'ın tanıtımının daha iyi yapılarak Turizm alanında Van'a daha çok yerli ve yabancı turistin geleceğini düşünüyorum" dedi.
Moderatörlüğünü YYÜ Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksek Okul Müdürü Prof. Dr. Faruk Alaeddinoğlu'nun yaptığı "Van'ın Gelecekteki Turizm Trendleri" konulu panele, Fen Fakültesi’nden Prof. Dr. Atilla Durmuş, Prof. Dr. Rafet Çavuşoğlu, Van Aşçılar ve Pastacılar Derneği  Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Pulat ve Dalış Eğitmeni Eczacı Serkan Ök konuşmacı olarak katıldı.
Çok sayıda akademisyen ve öğrencinin katıldığı panel sunumların ardından son buldu.
 
Nûçevan Haber Merkezi

 

Kaynak: Editör: Murtaza KAYA
Etiketler: Van'ın, Gelecekteki, Turizm, Trendleri,
Bu habere tepkiniz:
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Van'ın Gelecekteki Turizm Trendleri
Van'ın Gelecekteki Turizm Trendleri
Van'ın Gelecekteki Turizm Trendleri
Van'ın Gelecekteki Turizm Trendleri
Yorumlar
Haber Yazılımı