nucevan.com Yan Logo
Haber Detayı
18 Nisan 2019 - Perşembe 13:14
 
Peygamber Sevdalıları etkinlik düzenliyor
Peygamber Sevdalıları Vakfı Van İl Temsilciliği tarafından, “Hz. Peygamber’i Anlama Ve Sünnetini Yaşama” etkinliği düzenleniyor.
YAŞAM Haberi
Peygamber Sevdalıları etkinlik düzenliyor

21 Nisan Pazar günü saat 13.30 da Kale miting alanında düzenlenecek olan etkinlikle ilgili olarak vakıf tarafından yapılan açıklama şöyle:
 
“İlahi ve ezgilerin, Türkçe Ve Kürtçe konuşmaların, şiir ve mevlitlerin okunup söyleneceği manevi atmosferin hiç eksik olmayacağı tekbir ve salâvatların okunacağı bu güzel etkinliğe değerli peygamber sevdalısı Van halkımızı davet ediyoruz.
 
Ana temamızın ‘Ahlak Ve Adalet Rehberi Hz. Muhammed (Sav)’ etkinliğimizde; insanlığa adalet ve kardeşliği ve bunun sonucu olan rahmeti o kutlu nebinin örnekliğinde ve önderliğinde olduğunu, insanlığın her şeyden daha çok resuli kibriya efendimizin örnek hayatına ihtiyaç hissedildiğini görüyor ve biliyoruz. Bizler de peygamber sevdalıları olarak bu kutlu görevi şerefle yapma gayreti içeresindeyiz. Yapılacak olan etkinliğimiz de bu çalışmalardan bir tanesidir. Bu vesileyle tekrar tüm peygamber sevdalısı Van halkımızı bu pazar saat 13.30 da yapılacak olan mevlit etkinliğimize davet ediyoruz.”
 
Nûçevan Haber Merkezi
Kaynak: Editör: Evrem AKDAĞ
Etiketler: Peygamber, Sevdalıları, etkinlik, düzenliyor,
Bu habere tepkiniz:
Yorumlar
Haber Yazılımı