Eski Bakan, Özgökçe Ertan’a destek ziyaretinde bulundu

HABER MERKEZİ

Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, geldiği Van’da, yerine kayyum atanan Van Büyükşehir Belediye Eşbaşkanı Av. Bedia Özgökçe Ertan’ı ziyaret etti.

Ziyareten sevinç ve mutluluk duyduğunu belirten Özgökçe Ertan, sosyal medya hesabından ziyaretle ilgili şu paylaşımı yaptı:

Eski Bakan, Özgökçe Ertan’a destek ziyaretinde bulundu

“60 ve 61. Hükümetin Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, bir heyetle dayanışma ziyaretinde bulundu. Kitabı,Sevgili Anadolu’yu bizim için imzalayan Sn.Günay’ın bu ziyareti demokratik siyaset umudunun büyütülmesi adına önemli ve anlamlıdır.

Sayın Günay’ın söyleşisine katılmaktan büyük bir mutluluk duydum. Onun gibi güzel insanları kentimizde ve yanımızda görmek bizler için ayrı bir mutluluk. Kültürel ve tarihi mirasımız insanlığa çokça değer katmıştır katacaktır da.

Birlikte güzel bir geleceği kurmak için elimizde çokça olanak ve imkan var aslında, tüm ülke insanımız kat be kat fazlasını da hakediyor . Barış içinde, adalet içinde bir geleceğin bir gün mutlaka kurulacağına da inancım tamdır. Bu kentin bir kadın seçilmiş büyükşehir belediye eş Başkanı olarak da sayın Günay’a haklı bir teşekkürü de borç bilirim . Kentimize dair emeğini tüm Vanlılar olarak biliriz . Van’ın da mutlaka hakettiği yere gelmesi için çabamız sürecektir. Kaldığımız yerden devam edeceğiz. Herşeye rağmen, inançla ve tüm kalbimde taşıdığım sevgiyle ..”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close