‘Çav Bella’ şarkısına sinirlenip ateş ettiler

HABER MERKEZİ

İstanbul Beşiktaş’ta eğlenmek için lüks bara giden 2 gece bekçisi, “Çav Bella” şarkısının çalınmasına öfkelenip havaya ateş etti.

Beşiktaş’ta eğlenmek için lüks bir bara giden 2 gece bekçisi, “Çav Bella” şarkısının çalınmasından rahatsız olunca, tabancalarını çıkartarak birer el ateş etti. Barda büyük bir korkuya neden olan bekçiler gözaltına alındı.

Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan gece bekçileri M.Ö.A ve T.K., yanlarına arkadaşları M.C.’yi de alarak geçtiğimiz Pazar akşamı Bebek sahilindeki lüks bir bara gitti. Barda ilerleyen saatlerde “Çav Bella” şarkısı çalmaya başladı.

Sabah gazetesinden Yunus Emre Kavak’ın haberine göre, şarkının çalınmasından rahatsızlık duyan ve öfkelenen bekçiler bar yetkilisi A.C. ile tartışmaya başladı. Tartışma sırasında 2 bekçi, beylik tabancalarını çıkartarak birer el ateş etti. 

Barda büyük bir korkuya neden olan bekçiler ve arkadaşları gözaltına alındı. Bekçiler ve arkadaşları M.C., haklarında yapılan adli işlemin ardından serbest bırakıldı. Ancak bekçiler, haklarında başlatılan idari soruşturma kapsamında açığa alındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close